Rodzinne czytanie w przedszkolu

Przedszkole w Amelinie jest niezwykle rozczytane. Świadczy o tym fakt, że przedszkolaki od początku roku szkolnego wypożyczyły najwięcej książek w bibliotece, co jest oczywiście zasługą ich rodzin. Gdyż to najbliżsi czytając dzieciom w domu wyrabiają w nich kompetencje czytelnicze a jednocześnie wspomagają wszechstronny rozwój swoich pociech. Od niedawna członkowie rodzin naszych przedszkolaków czytają dzieciom nie tylko w domu, ale także w przedszkolu. Dzieci bardzo lubią słuchać głośnego czytania, a każde odwiedziny w przedszkolu i wspólna lektura są dla nich ważnym wydarzeniem. Wszystkie rodziny, które jeszcze nie włączyły się do akcji serdecznie zapraszamy.

Rodzinne czytanie w przedszkolu 2 Rodzinne czytanie w przedszkolu 1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »