Książki marzeń

Szkoła Podstawowa w Amelinie wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Książki naszych marzeń” zorganizowanym przez MEN. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wystąpili w filmie konkursowym na temat „Nasza szkoła powinna dostać wymarzone książki, bo…” w którym zmienili się w poszukiwaczy skarbu. Skarb, którym okazały się książki, czekał na nich oczywiście w bibliotece. Poniżej link do nagrania:

https://youtu.be/9e2DcqkJxM4

Lista książek o których marzą uczniowie, a które można było wygrać w konkursie, została wyłoniona na podstawie propozycji uczniów. Co prawda nie udało nam się znaleźć w gronie laureatów, ale pokazaliśmy, że jesteśmy kreatywni, a przede wszystkim, że chcemy czytać książki!
Z Ministerstwa Edukacji Narodowej otrzymaliśmy dyplom za uczestnictwo w konkursie. Nagrodzone filmy można obejrzeć na stronie internetowej MEN.

dyplom

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »