Przedszkolacy na wycieczce w kinie

W dniu 01.12.2015 r. dzieci z przedszkola w Krasnosielcu wybrały się na wycieczkę do kina ,,Dobry Dinozaur ”. Wspaniała bajka swoją fabułą i akcją przeniosła dzieci w świat w którym dinozaury nie wymarły wywierając ogromne wrażenie na małych widzach. Tytułowym bohaterem jest Arlo, młody dinozaur, który jest ślamazarny i strachliwy, lecz jednocześnie posiada ogromne serce, które pozwala mu przeżyć serię mniej lub bardziej komicznych przygód, gdy załamany po rodzinnej tragedii, zostaje zniesiony przez prąd rzeki daleko od domu. W podróży powrotnej nieprzygotowanemu do życia dinusiowi pomaga mały jaskiniowiec, Bąbel który również został zmuszony przez los do radzenia sobie na własną rękę. Dzieciom nauka empatii poprzez prostą opowieść o młodym dinozaurze i małym jaskiniowcu, którzy uczą się jak być pełnoprawnymi i świadomymi dorosłymi osobnikami przysporzyła mnóstwo nieskrępowanej radości. W drodze powrotnej z kina, grupa zatrzymała się na smacznym poczęstunku w restauracji McDonalds. Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia.

Teresa Mikołajczewska

Przedszkolacy na wycieczce w kinie 4 Przedszkolacy na wycieczce w kinie 1 Przedszkolacy na wycieczce w kinie 2 Przedszkolacy na wycieczce w kinie 3

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »