Zdrowa dyskoteka

W dniu 23 listopada uczniowie klasy Vb Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu z rodzicami i wychowawczynią Katarzyną Grabowską zorganizowali klasowy wieczorek pod hasłem: „zdrowa dyskoteka”. Celem spotkania była świetna zabawa ze zdrową żywnością i dużą ilością ruchu. Rodzice przygotowali niesamowite zdrowe smakołyki: wafelki z tegorocznymi powidłami z wiśni, pestki słonecznika i dyni, migdały, rodzynki, suszoną żurawinę, morele i ananasy. Były również ciasta i ciasteczka zbożowe, świeże owoce, a do picia woda niegazowana z sokami z owoców z własnych sadów. Do tego super muzyka, quizy, zabawy ruchowe i taneczne, dobre humory i co najważniejsze zdrowe żołądki, wolne od chipsów, czy napojów gazowanych. W konkursie na najsympatyczniejszą i najlepiej bawiącą się osobę wygrał Adrian Radomski i został „królem zabawy”. Natomiast w konkursie na najsmaczniejszą potrawę zwyciężyły pyszne wafelki z powidłami wiśniowymi wyrobu Aleksandry Kuciej.
To pierwsza akcja promująca zdrowy styl życia zorganizowana w tym roku i mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej, rodziców i nauczycieli do organizowania podobnych imprez i uroczystości.

Klasa Vb z wychowawcą.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »