Uczniowie w bibliotece

W dniu 3 grudnia br. uczniowie obu klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej w Drążdżewie odwiedzili bibliotekę szkolną. Pierwszaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią przeglądały i komentowały znajdujące się w nich obrazki. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Pan bibliotekarz przeczytał dzieciom opowiadanie pt: „Święta z Kubusiem Puchatkiem”. Uczniowie zapoznali się z nowościami, które pojawiły się w bibliotece w związku z realizacją projektu „Książki naszych marzeń”, wypożyczyli II część podręcznika „Nasz Elementarz”.
Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci otrzymały od bibliotekarza obrazki do kolorowania.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »