Wyróżnienie w konkursie ekologicznym

Uczennica PSP w Rakach – Aleksandra Pichała została wyróżniona w konkursie ekologiczny pt. „Świadoma energia – oszczędzamy i zmieniamy źródła” organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. W dniu 3 grudnia 2015 r. Ola uczestniczyła w uroczystej gali rozdania nagród, która odbyła się w kinie Praha w Warszawie. Z rąk prezesa WFOŚiGW w Warszawie otrzymała nagrodę – tablet i książkę, szkoła natomiast – upominek w postaci albumów przyrodniczych. Po części oficjalnej był smaczny poczęstunek. Uroczystość zakończyła się projekcją filmu pt. „Magiczne Święta Kacpra i Emmy”.

Magdalena Janowska

Wyróżnienie w konkursie ekologicznym  1 Wyróżnienie w konkursie ekologicznym  2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »