Niezwykła lekcja historii

Kto był pierwszym królem Polski? W którym roku Polska przyjęła chrzest? Kto to byli Słowianie? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań mieli okazję uzyskać uczniowie PSP w Rakach podczas żywej lekcji historii. Przybyli wojowie w ciekawy i bardzo humorystyczny sposób przybliżyli dzieciom historię Polski z okresu dynastii Piastów. Uczniowie mieli okazję przymierzyć szyszaki, zobaczyć jak wygląda kolczuga, poznać broń, jaką dawno temu się posługiwali.
Wszyscy z zainteresowaniem przysłuchiwali się opowieściom o najdawniejszych dziejach naszego państwa.

Redakcja szkolna

Niezwykła lekcja historii 2 Niezwykła lekcja historii 1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »