Wizyta Mikołaja w drążdżewskim przedszkolu

W dniu 7 grudnia 2015 r. do przedszkolaków z Drążdżewa przybył niezapowiedziany gość – Mikołaj. Była to ogromna radość, gdy dzieci usłyszały pukanie do drzwi, w których po chwili pojawił się gość w czerwonym ubraniu z workiem prezentów. Dzieci zaprosiły Mikołaja do sali, aby sobie odpoczął. Mikołaj był zachwycony zachowaniem dzieci i wręczył im małe upominki w postaci owoców i cukierków. Dzieci były uradowane. Po czym zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy w „Zaprzęgi reniferów”. Tego dnia każe dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z gościem. Dziękujemy Mikołajowi, że niespodziewanie umilił nam ten dzień w przedszkolu.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »