Niezapomniana zabawa w Figlarium

W dniu 9 grudnia 2015 r. przedszkolaki z Drążdżewa ruszyły czerwonym autobusem do największej sali zabaw w Ostrołęce i okolicy. Kiedy dzieci dotarły na miejsce były zachwycone tym zobaczyły, duża sala, przestrzeń, wspinaczki, trampolina, zjeżdżalnie, tunele, tory przeszkód i wiele innych atrakcji, które przyciągnęły uwagę dzieci. Pobyt w Figlarium dzieci rozpoczęły od spotkania z panią chemiczką, która opowiedziała im o właściwościach lodu, o tym jaką ma temperaturę i co można z niego wyczarować. Z pomocą maluchów w salonie zabaw pojawiły się bańki mydlane oraz mgła, którą przedszkolaki zostały oblane. Następnie dzieci ruszyły do zabawy. Wspinały się, zjeżdżały, jeździły samochodami, bawiły się w basenie z kulkami, pokonywały wszelkie tory przeszkód, a zabawa przy tym była doskonała. Kolejną atrakcją dla dzieci było spotkanie z Mikołajem. Dzieci wysłuchały próśb Mikołaja oraz podpisały się na wspólnym kontrakcie obiecując tym samym, że będą grzeczne. Następnie wszystkie maluchy otrzymały mikołajkowy upominek, a w ramach podziękowania zaśpiewały Mikołajowi piosenkę „Święty Mikołaju”, powiedziały też wierszyk oraz wręczyły laurki. Pełni wrażeń i z nadzieją, że jeszcze tu powrócą opuścili salon zabaw i wrócili do przedszkola. Wycieczka była dla dzieci najwspanialszym prezentem z okazji Mikołajek.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »