Podróże z książką – po zwycięstwo

Uczennica z PSP w Amelinie, Milena Grabowska zajęła pierwsze miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Podróże z książką”. Konkurs, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Makowie Mazowieckim, adresowany był do uczniów klas IV-VI ze szkół podstawowych. 8 grudnia br. odbyło się uroczyste wręczenie nagród, podczas którego Milena odebrała dyplom, oraz główną nagrodę – książkę. Dla wszystkich uczestników biblioteka przygotowała pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody pocieszenia ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim.
Natomiast w dniu 9 grudnia na uroczystym apelu, Pani Dyrektor Bogusława Więcek przedstawiła laureatkę konkursu – Milenę, oraz wręczyła dyplomy pamiątkowe Oliwii Mroczkowskiej, Łucji Klimkiewicz i Klaudii Kowalczyk, które nie były na rozstrzygnięciu konkursu.

Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »