Mikołajkowe figle

W dniu 11 grudnia br. Mikołaj zaprosił uczniów klas IV – VI ze szkoły w Amelinie do sali zabaw „Figlarium” w Ostrołęce. Ponad dwie godziny dzieci spędziły czas na harcach i niezwykłych zabawach w miłej i przyjaznej atmosferze. Mogły korzystać z wielu atrakcji, m.in. z: trampoliny, basenów z piłkami, zjeżdżalni, labiryntów, torów przeszkód i torów wspinaczkowych oraz tunelów. Po szaleństwach w „Figlarium” wszyscy udali się do hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia. Podczas zwiedzania można było wejść na trybuny, obejrzeć płytę boiska, a także zobaczyć halę od kuchni.
Zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie wrócili do szkoły. Taka niespodzianka od Mikołaja bardzo wszystkim się spodobała.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »