Sukcesy uczniów PSP w Amelinie w tenisie stołowym

W dniu 05.12.2015 r. na hali w Różanie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym tenisie stołowym, liczną ekipę wystawiła także Nasza szkoła, i tym razem możemy poszczycić się medalami! Młodzi zawodnicy wracali do domu z uśmiechami na twarzach, a także udało się zdobyć awanse na zawody międzypowiatowe (2 pierwsze miejsca w każdej kategorii):
Kategoria chłopców klasy: V/VI:
1 miejsce: Piotr Perzanaowski
2 miejsce: Patryk Mizerek
3 miejsce: Marcin Walendziak
Miejsca 7-8: Kacper Kowalczyk i Damian Gwiazda.
Kategoria dziewcząt klasy V/VI:
1 miejsce: Natalia Ryłka
Miejsca 7-8: Łucja Klimkiewicz
Kategoria chłopców klasy: I/IV:
1 miejsce: Jakub Kowalczyk
2 miejsce: Maciej Ryłka
3 miejsce: Kacper Ryfa
Dalsze miejsca: Karol Mroczkowski i Mikołaj Gwiazda
Kategoria dziewcząt klas I/IV:
1 miejsce: Julia Mroczkowska
2 miejsce: Oliwia Mroczkowska
Za 3 pierwsze miejsca uczestnicy otrzymali medale, a 6 pierwszych osób zostało nagrodzonych pamiątkowymi dyplomami.
Również na hali w Różanie, 12.12.2015 r. rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Tak jak w zawodach indywidualnych Nasza szkoła może pochwalić się licznymi osiągnięciami:
Kategoria klasy V/VI chłopcy:
1 miejsce: Patryk Mizerek Marcin Walendziak i Damian Gwiazda
2 miejsce: Piotr Perzanowski, Kacper Kowalczyk
Kategoria klasy V/VI dziewczęta:
1 miejsce: Natalia Ryłka, Julia Mroczkowska
Kategoria klasy I/IV chłopcy:
1 miejsce: Jakub Kowalczyk, Kacper Ryfa
3 miejsce: Maciej Ryłka, Karol Mroczkowski i Mikołaj Gwiazda
Kategoria klas I/IV dziewczęta:
1 miejsce: Oliwia Mroczkowska i Wiktoria Lis
W zawodach drużynowych za zajęte miejsca, uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, okazałe puchary, a także medale. Przepustką do zawodów między powiatowych było zajęcie dwóch pierwszych miejsc, tak więc na wiosnę czekają nas kolejne emocje związane ze startem Naszych tenisistów w zawodach 😉

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »