Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem to zawsze radosne i wyczekiwane wydarzenie. Szczególnie, gdy ma ono miejsce w sali zabaw. W dniu 10 grudnia br. dzieci z przedszkola oraz klas 1-3 ze szkoły w Amelinie udały się do Ostrołęki, gdzie w sali zabaw Urwis czekało na nich dużo niespodzianek. Najważniejszą z nich (choć nie jedyną) była oczywiście dobra zabawa. Mikołaj, którego zachęciły do odwiedzin roześmiane buzie dzieci, przybył osobiście, aby wręczyć każdemu drobny prezent. Na tym nie skończyły się niespodzianki, ponieważ kolejną z nich była wizyta w kinie i obejrzenie filmu „Święty Mikołaj dla wszystkich”.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »