„PaTrzymy w przyszłość”

pwp

W dniu 16 grudnia 2015 r. przyjechał do gimnazjum w Krasnosielcu policjant z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, inspektor Sylwester Marczak i zainaugurował szkolną grupę PaTPORT, którą tworzy 29 uczniów z klas pierwszych. „Profilaktyka a Ty: co Ty zrobiłeś w sprawie profilaktyki uzależnień?”, to program, który istnieje już 10 lat. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji. W tym roku szkolnym również my pragniemy włączyć się do tej pięknej akcji i promować życie wolne od uzależnień. Pan inspektor spotkał się z młodzieżą PaTPORTU, a następnie poprowadził ogólne spotkanie profilaktyczne ze wszystkimi uczniami. Mówił o zagrożeniach związanych z ryzykownymi zachowaniami, o ludzkich tragediach wskutek nieprzemyślanych zachowań, o eksperymentowaniu oraz o dokonywaniu mądrych wyborów. Na zakończenie spotkania aktorzy z grupy PaT przedstawili zwiastun sztuki bożonarodzeniowej. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem spotkania. Często nie zastanawiamy się nad tym, jakie mogą być konsekwencje naszych czynów, nie myślimy, że swoim zachowaniem możemy kogoś skrzywdzić, albo zniszczyć własne życie. Pan inspektor „otworzył nam oczy” na wiele spraw. Dziękujemy!

Iwona Ziemska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »