Dzieci Dzieciom

W grudniu 2015 r. Szkolne Koło Caritas w Drążdżewie we współpracy z Parafialnym Zespołem Caritas po raz kolejny zorganizowało akcję „Dzieci Dzieciom”. Uczniowie ze szkoły w Drążdżewie przez cały tydzień przynosili do szkoły słodycze, z których 10 grudnia panie z PZC przygotowały 30 paczek. Paczki przed świętami trafiły do osób potrzebujących z parafii Drążdżewo. Nad przebiegiem akcji czuwała p. Maria Cieszewska – opiekunka SKC wraz z członkiniami PZC p. Magdaleną Romanowską, p. Aleksandrą Parzuchowską, p. Małgorzatą Murach i p. Haliną Ogonowską.
Wszystkim, którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy. Akcja „Dzieci Dzieciom” pokazała, że dzielenie się z innymi też może sprawić wielką radość.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »