„Wigilijka przedszkolaka”

W dniu 21 grudnia w GOK odbyła się uroczysta „Wigilijka przedszkolaka” z udziałem rodziców i zaproszonych gości. W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wszystkich uczestników uroczystości wprowadzili wychowankowie grupy III tradycyjnie przedstawiając „Jasełka”. Kolejnym punktem uroczystości było odczytanie fragmentu Ewangelii według św. Łukasza przez panią Bożenę Zaleską – nauczyciela religii. Następnie wychowawcy grup rozdali opłatek. Gdy wszyscy złożyli sobie życzenia zostali zaproszeni na poczęstunek złożony z tradycyjnego dania wigilijnego tj. kapusty z grzybami oraz owoców, pierników i ciast.
Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom uroczystości za udział i niepowtarzalną, miłą atmosferę.

dyrektor przedszkola
Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »