Jasełka – Jezusa narodzonego wszyscy witajmy!

W dniu 22 grudnia 2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Krasnosielcu zostały przedstawione Jasełka. W role Świętej Rodziny, pasterzy, królów i aniołów wcielili się uczniowie z klas piątych. Tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe w sposób tradycyjny ukazało Wcielenie syna Bożego – od Zwiastowania Maryi do pokłonu Trzech Mędrców. Nie zabrakło również akcentu współczesnego, jakim była krótka scenka mówiąca o przygotowaniach współczesnej rodziny do Świąt Bożego Narodzenia. Całość była przeplatana przepięknymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu aktorów z klas piątych oraz solistów z młodszych klas. Nad całością przygotowań czuwały panie B. Zaleska i W. Kuprajtys.

B. Zaleska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »