Kiermasz Bożonarodzeniowy

W Szkole Podstawowej w Drążdżewie odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. W okresie przedświątecznym uczniowie wykonywali na zajęciach plastyki różne ozdoby. Odbyły się również zajęcia plastyczne z panią Bożeną Warych, która nauczyła jak zrobić bałwanka z balonów i stroiki z różnych materiałów. Do przygotowania kiermaszu włączyła się również Rada Samorządu Uczniowskiego. Dzięki zaangażowaniu wielu osób społeczność szkolna może prowadzić taką akcję, z której pieniądze zostaną przeznaczone na wycieczki szkolne. Zainteresowanie ozdobami było duże, każdy mógł wybrać dla siebie coś ładnego. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.

Hanna Kęszczyk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »