Chory Elemelek

Nie od dzisiaj wiadomo, że zima to okres chorób i przeziębień. W związku z tym należy zadbać o właściwy ubiór podczas tej pięknej, białej pory roku. O tym wszystkim starali się nam przypomnieć uczniowie klasy I b, którzy wraz ze swoją wychowawczynią panią Hanną Talarską, przygotowali inscenizację wg. opowiadania H. Łochockiej „Jak choruje Elemelek, jak go leczą przyjaciele”. W roli głównej wystąpił chory Elemelek oraz jego zatroskani przyjaciele: sroka, wiewiórka, zając i sowa. Wszyscy byli gotowi pomagać choremu Elemelkowi, mieli też sporo praktycznych porad jak się wyleczyć z przeziębienia. Dzielnych pierwszaków brawami nagrodzili uczniowie klas I – III.

A. S

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »