Rodzice dzieciom w przedstawieniu „Karnawał u Smerfów”

Piątek 15 stycznia 2016 r. był niezwykłym dniem dla dzieci z przedszkola w Drążdżewie, ponieważ tego dnia rodzice z grupy „Smerfy” sprawili dzieciom ogromną radość i zaprezentowali przedstawienie pt. „Karnawał u Smerfów” w reżyserii p. Justyny Rupińskiej. Całe wydarzenie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Kostiumy, scenografia, a zwłaszcza gra aktorska wzbudziły wśród najmłodszej publiczności ogromny zachwyt. Przedszkolaki były bardzo dumne ze swoich rodziców-aktorów, którzy bardzo dobrze odgrywali role. Rodzice w zabawny sposób przedstawili nam jak „Smerfy” przywitały Nowy Rok oraz jak bawią się podczas karnawału. Na koniec przedstawienia wszystkie Smerfy oraz Gargamel zaprosiły przedszkolaków do tańca wokół choinki. Morał z tej bajki jest taki: „Tam gdzie przyjaźń jest i zgoda, nie przeszkadza zima, ani mroźna pogoda”. Po przedstawieniu „aktorzy” występujący w przedstawieniu odwiedzili dzieci w salach i poczęstowali je pysznymi, własnoręcznie wykonanymi wypiekami. Ten dzień w przedszkolu pokazał wszystkim, że dzięki dobrej współpracy chętnych osób, zarówno dzieci, jak też dorośli mogą świetnie się bawić. Dzięki temu świat staje się weselszy, tym bardziej, że trwa karnawał.
Przedsięwzięcie to wywołało uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci, co dla nas, nauczycieli i rodziców jest bezcenne. Rodzicom składamy serdeczne podziękowania za tak wielkie zaangażowanie i życzymy dalszych inspiracji oraz sukcesów na „teatralnej drodze”.
W przedstawieniu udział wzięli:
p. Anna Czarnecka – Smerf Ważniak
p. Dorota Grabowska – Nowy Rok,
p. Joanna Gałązka – Smerf Łasuch
p. Justyna Gładkowska – Smerf Pracuś,
p. Karina Fąk – Smerf Ciamajda,
p. Agnieszka Kisielewska – Smerf Śpioch,
p. Monika Rogalska – Smerf Maruda,
p. Magdalena Romanowska – Karnawał,
p. Krystyna Suchołbiak – Smerf Poeta,
p. Grażyna Ślaska – Papa Smerf,
p. Agnieszka Sztych – Smerf Zgrywus,
p. Jolanta Topa – Smerf Osiłek
oraz Dorota Kęszczyk – Smerf Harmoniusz
i Szymon Chodkowski w roli Gargamela.
W przygotowaniu strojów pomogła pani Anna Ropelewska, która uszyła dla wszystkich Smerfów czapki.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »