XV turniej tańca

W tym roku już po raz XV swoje umiejętności taneczne zaprezentowały 34 pary taneczne, których występy zapowiadała Wiktoria Załęska uczennica klasy III b. Tańczących oceniało ośmioosobowe jury, złożone z nauczycieli i rodziców oraz zwycięskiej pary z ubiegłego roku pod przewodnictwem pana Grzegorza Gałązki nauczyciela wychowania fizycznego.
W trakcie obrad jury wystąpiły Mażoretki (absolwentki gimnazjum): Nicole Grabowska, Anna Ferenc, Olga Kołakowska i Marta Radomska, w układzie tanecznym do świątecznej muzyki. Następnie ogłoszono wyniki najlepszych par w każdym roczniku, które otrzymały pamiątkowe dyplomy za miejsca I-III. Wszystkie pary za udział w turnieju otrzymały nagrody w postaci słodyczy ufundowane przez Radę Rodziców.
Klasy I
I – Diana Grabowska i Rafał Drążek,
II – Lidia Stryjewska i Dawid Jastrzębski,
III – Aleksandra Zega i Mateusz Mamiński,
Klasy II
I – Julia Pochoda i Paweł Skoroda,
II – Wiktoria Piętka i Norbert Ruszkowski,
III – Barbara Kaczorek i Oliwier Kaszuba,
Klasy III
I – Aleksandra Romanowska i Konrad Goliaszewski,
II – Wiktoria Ogonowska i Krzysztof Maluchnik,
III – Martyna Rutkowska i Damian Kicki.
Wyżej wymienione pary stanęły do walki o tytuł najlepszej pary w szkole, po czym jury udało się na obrady. Przed ogłoszeniem wyników przewodniczący jury: Grzegorz Gałązka wzorem lat ubiegłych poprosił uczniów o wspólny taniec ze swoimi rodzicami, nauczycielami, z dorosłymi. Walca wiedeńskiego zatańczyli: Martyna Rutkowska z tatą, Damian Kicki z mamą, Diana Grabowska z tatą, Patrycja Ciuchta z wujkiem, Konrad Goliaszewski z p. Niną Grabowską, Daria Kruk z kl. Ib z p. Szymonem Kołakowskim i Bartłomiej Grabowski z klasy IIIb z p. Agnieszką Gałązka. Zwycięzcami turnieju zostali: Aleksandra Romanowska z kl. III b i Konrad Goliaszewski z kl. III c, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki (ufundowane przez Radę Rodziców) z rąk Dyrektora Szkoły Andrzeja Maluchnika i przewodniczącej Rady Rodziców p. Ewę Mamińską, po czym zatańczyli wspólnie ze zwycięzcami z roku ubiegłego: Anną Ferenc i Hubertem Regulskim walc do muzyki Piotra Rubika „Psalm dla Ciebie”.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »