Wyjątkowy Jubileusz 100 urodzin

W miesiącu styczniu, mieszkanka Krasnosielca, pani Zofia Ferenc obchodziła setne urodziny. W tym niezwykłym dla Jubilatki dniu towarzyszyła jej rodzina i znajomi oraz Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński i proboszcz miejscowej parafii Andrzej Golbiński.
Pani Zofia usłyszała wiele ciepłych słów. Życzenia urodzinowe złożył także Wójt Gminy przekazując pani Zofii list gratulacyjny oraz kwiaty.
Warto zauważyć, że pomimo upływu lat Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i pogodą ducha. Ta piękna rocznica była jednocześnie okazją do wielu wspomnień.
Gratulujemy i życzymy dalszych lat życia w zdrowiu, szczęściu, a także samych radosnych dni.

Wyjątkowy Jubileusz 100 urodzin 4 Wyjątkowy Jubileusz 100 urodzin 1 Wyjątkowy Jubileusz 100 urodzin 2 Wyjątkowy Jubileusz 100 urodzin 3