Bal karnawałowy i spotkanie z Mikołajem

W dniu 28 stycznia 2016 r. dzieci z przedszkola przy szkole w Drążdżewie miały swój wielki bal. Jak na bal karnawałowy przystało dzieci tego dnia przybyły do przedszkola w strojach swoich ulubionych bohaterów z bajek i opowiadań. Były wróżki, biedronki, czarodziejki, kowbojki, strażacy, policjanci, żółwie i wiele innych. O godzinie 10.00 dzieci z oddziałów przedszkolnych rozpoczęły wspólną zabawę na sali gimnastycznej. Wszyscy świetnie bawili się podczas zabaw w dużym kole, tańcach w parach lub zabaw z chustą animacyjną. Po obiedzie dzieci ponownie powróciły na salę, gdzie spotkały się z długo wyczekiwanym Mikołajem. Prezenty były dla dzieci ogromną radością, za które dziękowały śpiewając piosenki i recytując wiersze. Był to wyjątkowy, wesoły dzień w przedszkolu, który pozostawił nam wszystkim miłe wspomnienia.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »