Choinka szkolna w Drążdżewie

W czwartek 28 stycznia 2016 r. w szkole w Drążdżewie odbyła się zabawa choinkowa. W imprezie uczestniczyli uczniowie klas I-VI, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. „Choinka szkolna” jest coroczną tradycją szkoły i jednym z najbardziej oczekiwanych, przyjemnych wydarzeń dla dzieci. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową, pięknie udekorowaną w stylu karnawałowym. Zabawie przez cały czas towarzyszyła muzyka i liczne konkursy, w których dzieci chętnie brały udział. Warto wspomnieć o zabawach ruchowych z kolorową chustą animacyjną, konkursie z balonikami, zabawie z krzesełkami i tańcu na gazetach. Co jakiś czas z mikrofonu płynęły życzenia i dedykacje od uczniów dla nauczycieli, kolegów i koleżanek, zachęcające do udziału we wspólnej zabawie. Można było również zakupić i skosztować pysznych ciast. Dochód ze sprzedaży słodkości zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczki szkolnej. Czas zabawy szybko minął, rozbawieni i weseli wróciliśmy do domów. Był to bardzo udany wieczór.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »