Przedszkolne „Czerwone walentynki”

w dniu 15.02.2016 r. w przedszkolu w Krasnosielcu zrobiło się czerwono od walentynkowych serc. Po pierwsze za sprawą dekoracji w przedszkolu, po drugie z powodu następnego z serii dni z dominującym kolorem czyli „czerwonych walentynek”. Nasi wychowankowie również wyglądali jak czerwone serduszka, a to z powodu stroju w tym kolorze. Dzieciaki od samego rana wykonywały i kolorowały walentynki, wręczając sobie nawzajem. Jednak najbardziej podobało się im dekorowanie pierników w kształcie serca, które upiekły nasze Panie Kucharki. Przedszkolaki z wielką pieczołowitością ozdabiały swoje ciasteczka, dedykując je rodzicom, rodzeństwu lub innym najbliższym im osobom. Mieliśmy także króla i królową Walentynek, gdyż dwoje wychowanków świętowało tego dnia swoje urodziny. Wspólnie spędzony czas w walentynkowym nastroju sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu.

Katarzyna Brakoniecka

Przedszkolne Czerwone walentynki 1 Przedszkolne Czerwone walentynki 2 Przedszkolne Czerwone walentynki 3

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »