Teatrzyk pt. ,,Pory roku”

W dniu 16.02.2016 r. Przedszkole Samorządowe w Krasnosielcu odwiedzili artyści ze studia „URWIS” z Krakowa. Wiedząc jak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka jest zdrowe odżywianie, ruch, oraz higiena osobista aktorzy przedstawili teatrzyk pt. ,,Pory roku”. Spektakl poruszył tematykę zmian w przyrodzie. Propagował także ruch w zabawach, który może towarzyszyć dzieciom przez wszystkie pory roku. Przedszkolaki bardzo lubią oglądać teatrzyki. Dzieci miały możliwość wystąpienia na scenie razem z aktorami. Taka zabawa w teatr może stanowić nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale w niesamowity sposób otwiera przed dziećmi nowe możliwości. Przede wszystkim rozwija umiejętności twórcze, koncentrację i wrażliwość artystyczną. Aktorzy pozostawili miłe wspomnienia. Przedszkolaki z niecierpliwością czekają na następny tak ciekawy występ.

Teresa Mikołajczewska

Teatrzyk - Pory roku 2 Teatrzyk - Pory roku 1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »