Powiatowy Konkurs Piosenki pt. „Power of love”

W dniu 19 lutego br. w Zespole Szkół w Płoniawach odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki pt. „Power of love” pod hasłem: „Idź tam gdzie słyszysz śpiew, tam dobre serca mają – źli ludzie nigdy nie śpiewają..” W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu makowskiego. Celem konkursu było rozwijanie i promowanie talentu muzycznego uczniów w połączeniu z doskonaleniem umiejętności językowych, gdyż zadaniem uczestników było zaśpiewanie w języku angielskim piosenek o tematyce miłosnej. Szkołę z Drążdżewa reprezentowały uczennice w dwóch kategoriach. Z klas młodszych: Klaudia Bednarczyk oraz Julia Parzuchowska. W kategorii klas IV-VI zmagały się Dorota Kęszczyk i Sylwia Jakubiak, która otrzymała wyróżnienie.
Wszyscy wykonawcy zaśpiewali znakomicie, a wyłonienie zwycięzców stanowiło nie lada wyzwanie dla jury. Nie obyło się bez dylematów, ale przecież w reguły każdego konkursu wpisani są wygrani i przegrani…

Zapraszamy do galerii

.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »