Spotkanie informacyjne dotyczące funduszy europejskich na lata 2014-2020 „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na rozwój”

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich działające przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych zachęcają do udziału w spotkaniu informacyjnym „Środa z funduszami…”. Tym razem zapraszamy wszystkich przedsiębiorców którzy są zainteresowani składaniem wniosków o dofinansowanie w 2016 roku i chcieliby uporządkować informacje w tym zakresie. Podczas spotkań, które poprowadzą specjaliści ds. Funduszy Europejskich, przedstawione zostaną najważniejsze założenia, zasady i cele wykorzystywania środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.
Spotkania informacyjne mają charakter ogólny i odbywają się cyklicznie w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 10:00-13:15, w sześciu największych mazowieckich miastach tj.: Warszawie, Ciechanowie, Radomiu, Siedlcach, Płocku i Ostrołęce. Analogiczne spotkania prowadzone się również przez inne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich.
Najbliższe spotkanie 02.03.2016 r. w godz. 10:00 – 13:15.
Więcej informacji pod linkiem: http://funduszedlamazowsza.eu/wydarzenie/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/spotkanie-informacyjne-dotyczace-funduszy-europejskich-na-lata-2014-2020-sroda-z-funduszami-dla-przedsiebiorstw-na-rozwoj.html

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »