Druhowie z OSP Krasnosielc podwyższają kwalifikacje

25 lutego w Makowie Mazowieckim odbyło się szkolenie w zakresie ratownictwa wodnego dla strażaków. Uczestniczyli w nim także druhowie jednostki OSP Krasnosielc, przynależącej do KSRG, która została wytypowana przez Komendanta Wojewódzkiego PSP do prowadzenia działań ratownictwa wodnego na terenie powiatu makowskiego. Uczestnicząc w symulacji ratowania osoby tonącej w zalewie, przy użyciu specjalnych kombinezonów i sań lodowych nasi strażacy: Tomasz Płocharczyk, Tomasz Klik, Paweł Rogala i Piotr Talarski, zdobyli nowe kwalifikacje. Druhowie dzięki szkoleniu zapoznali się z niezbędnym sprzętem i zasadami udzielania pomocy tonącemu.

Druhowie z OSP Krasnosielc podwyższają kwalifikacje  03 Druhowie z OSP Krasnosielc podwyższają kwalifikacje  01 Druhowie z OSP Krasnosielc podwyższają kwalifikacje  02

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »