„Smerfy” z wizytą w sklepie w Drążdżewie

W poniedziałek 29 lutego br. 3-4 latki z oddziału przedszkolnego „Smerfy” w ramach treści edukacyjnych wybrały się do pobliskiego sklepu w Drążdżewie – „Prim”. Na miejscu czekała na przedszkolaków pani Marzena Pliszka, która pracuje w tym sklepie na stanowisku kasjer/sprzedawca. Pani opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca oraz jak wygląda sklep. Przedszkolaki kolejno zwiedzały półki/działy z poszczególnymi produktami i uważnie zapamiętywały w którym miejscu się znajdują. Na koniec pani, która oprowadzała dzieci po sklepie pokazała im niezbędne urządzenie w zawodzie sprzedawcy, a mianowicie kasę fiskalną i krótko wyjaśniła do czego ona służy. Najprzyjemniejszym momentem podczas pobytu w sklepie był zakup lizaka w ulubionym kolorze oraz odbiór paragonu, jak pamiątka zakupu. Dzieci serdecznie podziękowały pani Marzenie za miły pobyt w sklepie i ciekawą lekcję o zawodzie – sprzedawcy. Zadowolone przedszkolaki wróciły do przedszkola.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »