Spektakl dla dzieci: „Nie ma jak rodzinka”

We wtorek 1 marca 2016 r. szkoła w Drążdżewie gościła aktorów Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik” z Białegostoku.
Aktorzy przedstawili uczniom spektakl edukacyjny pt. „Nie ma jak rodzinka”. Wcielili się w postać: dziadka, taty Ryszarda i syna Janka. Dzieci uświadomiły sobie jak ważna jest w życiu troska o kondycję fizyczną i zdrowie. Dowiedzieli się też w jaki sposób pielęgnować relacje w rodzinie, które umacniają się dzięki wspólnym zainteresowaniom. Bohaterowie w trakcie swoich przygód spotkali mówiącego jeża oraz żółwia.
Spektakl promował nie tylko aktywność, ale i wytrwałość w osiąganiu swoich celów. Sztuka teatralna w ciekawy i zabawny sposób ukazała dzieciom jak ważne są uczucia i więzi rodzinne.
Bezpośredni kontakt z aktorami pozwolił uczniom na włączenie się do zabawy i lepsze zrozumienie przesłania płynącego z tego spektaklu. Wszyscy z zainteresowaniem i zaciekawieniem obejrzeli widowisko, a na koniec podziękowali aktorom gromkimi brawami.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »