Sukcesy uczniów z Krasnosielca w powiatowym konkursie piosenki angielskiej

W dniu 19 lutego 2016 r. uczniowie Zespołu Szkół w Krasnosielcu wzięli udział w kolejnej już edycji Konkursu Piosenki Angielskiej – Power of Love 2016, zorganizowanym przez Zespół Szkół w Płoniawach. W tym roku naszą szkołę reprezentowały 4 uczennice Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II tj. Karolina Ferenc, Julia Żerańska, Diana Grabowska, Żaneta Skwiot oraz 3 uczniów Szkoły Podstawowej tj. Kinga Sendal, Dawid Dzięcioł, Oliwia Piórecka. Diana Grabowska po raz drugi z rzędu okazała się niepokonana i piosenką z repertuaru Adele pt. „Someone like you” wywalczyła I miejsce w kategorii gimnazjum. W konkurencji szkoła podstawowa również uczennica naszej szkoły Oliwia Piórecka wyśpiewała sobie pierwsze miejsce. Obydwu laureatkom akompaniowała Julia Pochoda, która najwyraźniej przyniosła wokalistkom szczęście. Na wyróżnienie zasłużyła także Kinga Sendal, uczennica klasy VI, śpiewając „Is this love” z repertuaru Boba Marleya oraz Karolina Ferenc z piosenką „Come” rep. Jain z klasy II gimnazjum. Imprezę uświetniła swoim występem znana wokalistka Sylwia Przybysz, która wraz z nauczycielami wchodziła w skład jury. Po występach uczniowie mieli czas na rozmowę, wspólne zdjęcia oraz autografy.
Wszyscy uczestnicy pracowali na swój sukces pod okiem nauczycieli języka angielskiego p. Moniki Kowalczyk, p. Anny Krukowskiej, p. Konrada Zysk oraz nauczycielki muzyki p. Niny Grabowskiej. Wszystkim uczestnikom, laureatom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Monika Kowalczyk

Sukcesy uczniów z Krasnosielca w powiatowym konkursie piosenki angielskiej

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »