Przedszkolny Dzień Kobiet w Drążdżewie

8 marca to ważny dzień dla wszystkich kobiet, tych małych i dużych. Dlatego też tego dnia chłopcy z oddziałów przedszkolnych w Drążdżewie również pamiętali o swoich koleżankach i paniach, które z nimi pracują. Tuż po śniadaniu chłopcy zaprosili dziewczynki na dywan, odśpiewali im uroczyste 100 lat, złożyli życzenia oraz wręczyli upominki przygotowane z pomocą ich mam. Po otrzymaniu prezentów, wspólnej zabawie nie było końca, a dziewczynki były zachwycone postawą chłopców, którzy w szczególny sposób umilali ich święto. Był to dzień pełen życzliwości, który pokazał, że przedszkolaki podtrzymują piękną tradycję związaną z Dniem Kobiet.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »