Powstanie nowy parking przy kościele w Krasnosielcu

Z inicjatywy Parafialnej Rady Ekonomicznej zmienia się wygląd placu wokół kościoła w Krasnosielcu. Powstanie nowy parking oraz zostanie zagospodarowany teren wokół figury Matki Bożej.

W I etapie prac wykarczowano drzewa i krzewy, wyrównano plac i usunięto stare ogrodzenie. Został nawieziony żwir od pana Adama Grabowskiego w celu przygotowania podłoża pod kostkę brukową. Prace zostały wykonane nieodpłatne przez chętnych mieszkańców.

Rada Parafialna postanowiła także zająć się usunięciem niedociągnięć powstałych podczas remontu kościoła i dokończenia odnowienia schodów zewnętrznych. W tym celu 30 marca br. odbędzie się spotkanie jej członków z udziałem Wójta Gminy Pawła Ruszczyńskiego, księdza dziekana i przedstawicieli Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków oraz wykonawcy, który odpowiedzialny jest za wcześniej wykonane prace remontu kościoła.

Rada Parafialna bardzo liczy na wsparcie wszystkich parafian, ponieważ zamierza kontynuować prace związane z poprawą wizerunku kościoła i estetyką wokół niego.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »