Warszawska Syrenka 2016 – sukces Karola Płoskiego

39. edycja Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” na etapie powiatowym, zorganizowana została w środę 6 kwietnia na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Makowie Maz. Uczestniczyło w niej 80 uczniów w różnych kategoriach wiekowych. Recytowano wiersze bardzo wielu autorów. W jury zasiedli: p. Jolanta Włoczkowska, p. Lech Kunka i p. Daniel Żegliński. Szkołę w Drążdżewie reprezentowało 8 uczniów, w tym Karol Płoski z kl III, i to właśnie Karol zachwycił jury swoją interpretacją wiersza pt. „Wątły bąk” i zajął I miejsce w kategorii klas 0 – III. Z wielką przyjemnością informujemy, że Karol będzie reprezentował szkołę oraz powiat makowski w eliminacjach wojewódzkich konkursu „Warszawska Syrenka”, które odbędą się 16 kwietnia w Warszawie.

Gratulujemy Karolowi i życzymy powodzenia.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »