Warszawska Syrenka

W dniu 6 kwietnia 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Makowie Mazowieckim odbyła się XXXIX edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Tak jak w poprzednich latach młodzi recytatorzy wystąpili w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III Szkoły Podstawowe, klasy IV – VI i klasy I – III Gimnazjum.

Zespół Szkół w Krasnosielcu reprezentowało 10 uczennic. Z klas I – III były to: Zofia Kaczorek, Julia Kołodziejczyk, Łucja Sendal. Natomiast z klas IV – VI: Oliwia Piórecka, Kinga Sendal i Julia Łada. Publiczne Gimnazjum: Diana Grabowska, Julia Sobocińska, Patrycja Ciuchta i Żaneta Skwiot.

Występującym recytatorom z powiatu makowskiego, przysłuchiwało się trzyosobowe jury w składzie: Jolanta Włoczkowska, Lech Kunka, Daniel Żegliński.

Z naszej szkoły sukces odniosły:

– Łucja Sendal z kl. III a PSP – wyróżnienie,

– Oliwia Piórecka z kl. IV a PSP – II miejsce w powiecie.

Pozostałym uczestnikom konkursu wręczono dyplomy za udział w konkursie. Wszystkim uczniom i opiekunom składamy serdeczne gratulacje.

Marzenna Sierak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »