Galeria sztuki w bibliotece.

Filia Biblioteczna w Amelinie zaprasza na wystawę malarstwa Aleksandry Rykaczewskiej – absolwentki Liceum Ogólnokształcącego w Krasnosielcu, Kolegium Nauczycielskiego w Ostrołęce i Uniwersytetu Warszawskiego. Ola jest mamą dwóch córek, które nie pozwalają jej na nudę. Z zawodu nauczycielka, z zamiłowania (w wolnych chwilach) malarz, rysownik, twórca torebek i wszelkiego innego rękodzieła. Uprawia bieganie, ju-jitsu i przydomowy ogródek. Działa w wolontariacie i organizuje akcje społeczne. W życiu stara się realizować swoje pasje.

Prace Oli można zobaczyć w godzinach pracy Filii Bibliotecznej w Amelinie.

Anna Larenta

Wystawa malarstwa  03 Wystawa malarstwa  01 Wystawa malarstwa  02

plakat

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »