Nowe atrakcje na placu zabaw

Prace remontowe na placu zabaw przy przedszkolu w Krasnosielcu rozpoczęły się jeszcze w poprzednim roku. W ramach I etapu prac, teren placu został wyrównany i obsiany trawą. Następnie sukcesywnie na placu zaczęły pojawiać się nowe atrakcje, m.in. „pająk”, „walec”, „ścieżka sprawnościowa” i huśtawka.

Również w tym roku plac zabaw został doposażony w dwa wieloelementowe urządzenia zabawkowe. Wszystkie zabawki są bardzo nowoczesne, barwne i posiadają certyfikat bezpieczeństwa.

Należy zaznaczyć, że wspólne wyjścia maluchów na plac, na którym znajduje się wiele atrakcyjnych urządzeń sprawia im dużo radości, co jest niezwykle ważne, gdyż przyczynia się nie tylko do sprawności ruchowej ale także do umiejętności współpracy w grupie.

Plac zabaw został wyremontowany przez Gminę Krasnosielc ze środków pochodzących z dotacji celowej na dofinansowanie zadań w zakresie wychowania przedszkolnego, w wysokości ok. 43 tys. zł.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »