Mini siatkówka

W dniach 16 i 17 kwietnia 2016 r. na sali gimnastycznej w Krasnosielcu został rozegrany turniej w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych powiatu makowskiego.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

– 1 miejsce SP Krasnosielc

– 2 miejsce SP DRĄŻDŻEWO

– 3 miejsce SP Różan

Drużynę dziewcząt reprezentowały: Natalia Bastek, Klaudia Gładkowska, Sylwia Jakubiak, Magdalena Żebrowska, Jagoda Graczyk, Oliwia Płuciennik, Wiktoria Płuciennik, Paulina Goździewska i Weronika Zadrożna.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

– 1 miejsce SP Różan

– 2 miejsce SP Krasnosielc

– 3 miejsce SP DRĄŻDŻEWO

– 4 miejsce SP Gąsewo

Drużynę chłopców reprezentowali: Jakub Kęszczyk, Kacper Kowalewski, Marcin Wylot, Jakub Szewczak, Kamil Kuśmierczyk, Wojciech Heromiński, Szymon Kacprzyński, Michał Żebrowski
i Paweł Gozdek

Drużyny stojące na podium otrzymały puchar, medale oraz dyplom, natomiast za zajęcie pozostałych miejsc, drużynom zostały wręczone dyplomy.