Wycieczka do kina

W dniu 18 kwietnia br. przedszkolaki z Drążdżewa tuż po śniadaniu wyruszyły na wycieczkę do Kina Jantar w Ostrołęce. Dzieci wraz z opiekunami obejrzały film pt. „Kung fu Panda 3”. Film nawiązywał do dwóch wcześniejszych wersji i opowiadał o głównym bohaterze Po, który kontynuował swoją legendarną wędrówkę. Po ratował świat wiele razy, jednak nie przygotowało go to do najtrudniejszego zadania, pogodzenia swoich uczuć do dwóch ojców. Po spotkał biologicznego ojca i wrócił do miejsca urodzenia, jednak szybko zorientował się, że tam nie pasuje. Głównym przeciwnikiem Po był Kai, zły duch, który ukradł moc wszystkim nieżyjącym mistrzom kung fu. Historia zakończyła się pomyślnie, a dzieci były zachwycone umiejętnościami głównego bohatera. Sala kinowa również spodobała się dzieciom, ponieważ miały przyjemność obejrzenia filmu w nowej sali kina, w dodatku jako jedyna grupa na sali. Wszyscy zadowoleni wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekał na nas ciepły obiad.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »