Rozmawiamy o bezpieczeństwie

W dniu 20 kwietnia 2016 r. w szkole w Drążdżewie odbyło się spotkanie z zaproszonym gościem – policjantem z Powiatowej Komendy Policji w Makowie Mazowieckim. Pan Dariusz Matulewicz przeprowadził spotkania na temat bezpieczeństwa w oddziałach przedszkolnych oraz klasach I-III. Policjant to zawód, który cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, dlatego też wszyscy aktywnie uczestniczyli w rozmowie na temat bezpieczeństwa. Dzieci przypomniały sobie jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem oraz jak wygląda policyjne wyposażenie niezbędne w wykonywaniu tej pracy. Dzieci były bardzo kreatywne podczas pogadanki, zadawały dużo pytań oraz dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa. Na koniec uczniowie obejrzały z bliska policyjny samochód oraz otrzymały odblaskowe breloczki, podarowane szkole przez Fundację Kubuś. Było to aktywne i pouczające spotkanie, które długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »