Międzynarodowe biegi przełajowe Ireny Szewińskiej w Pułtusku

W dniu 27.04.2016 r. 20-osobowa grupa uczniów ze szkoły w Drążdżewie wzięła udział w XIII Międzynarodowych Biegach Przełajowych Ireny Szewińskiej, które odbyły się w Pułtusku. Biegi rozgrywane były z podziałem na roczniki oraz dziewczęta i chłopców. Najlepsze wyniki z naszych biegaczy, III miejsce – uzyskała Marta Kacprzyńska, uczennica klasy II. Marta za zajęcie III miejsca otrzymała pendrive firmy Samsung, która była głównym sponsorem tej imprezy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy za chęć sprawdzenia się i pokonania własnych słabości na trasie biegu.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »