I Odjazdowy Piknik Rodzinny już za nami

W sobotę 30 kwietnia 2016 roku odbył się po raz pierwszy Odjazdowy Piknik Rodzinny, którego organizatorem był Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński. Około godz. 14 za Gminnym Ośrodkiem Kultury zgromadzili się wszyscy sympatycy zdrowego spędzania wolnego czasu. Uczestnicy rajdu mieli do pokonania trasę liczącą ok. 10 km, prowadzącą przez malowniczy las krętą drogą, a także ulicami i szosą. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie, chociaż na początku wcale na to się nie zapowiadało. W trakcie przejażdżki można było podziwiać budzącą się do życia przyrodę.

W połowie drogi, w Rezerwacie Zwierzyniec, na wszystkich uczestników rajdu czekało już ognisko, przy którym każdy mógł upiec kiełbaskę i napić się ciepłej herbaty.

Później odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa na drodze, którą przeprowadzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Makowie Maz.

Na koniec dzieci otrzymały odblaski oraz ufundowane przez Wójta Gminy lampki na rowery i batoniki, a wszyscy uczestnicy odblaskowe kamizelki.

Podczas pikniku odbyła się również prezentacja najnowocześniejszego wozu strażackiego wraz z jego wyposażeniem.

Zadowoleni i pełni humoru wszyscy dotarli do mety, nawet Ci najmniejsi, którzy dzielnie przemierzali kilometry.
Nad bezpieczeństwem uczestników rajdu czuwali druhowie z miejscowej OSP oraz policjanci z KPP w Makowie Maz.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »