Ogólnopolski konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” i „Z ortografią na co dzień”

Bez tytułu

W piątek, 6 maja 2016 r. sześcioro uczniów z Zespołu Szkół w Krasnosielcu uczestniczyło w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień” a jedna uczennica w Ogólnopolskim Konkursie „Z ortografią na co dzień”. Wszyscy godnie reprezentowali Krasnosielc rywalizując z uczniami z największych miast w Polsce (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Lublin, Katowice i inne). W tym roku nasza uczennica – Łucja Sendal z klasy III a Publicznej Szkoły Podstawowej, którą przygotowywała do konkursu p. Anna Kardaś, odniosła ogromny sukces uzyskując tytuł laureata. Opowiadanie napisane przez Łucję na szczeblu finałowym będzie można przeczytać w książce „Tak napisali najlepsi – laureatki i laureaci polszczyzna i ortografia 2016”. Serdecznie gratulujemy.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »