VIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich w XXII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2016

Banner

Gmina Krasnosielc przystępuje do organizacji ósmej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w ramach którego rozegrany zostanie XXII Sportowy Turniej Miast i Gmin. Wydarzenie ma zasięg ogólnopolski, odbywać się będzie w terminie od 26 maja do 1 czerwca 2016 r.

Głównym celem projektu jest promowanie aktywności ruchowej jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu i zdrowego stylu życia oraz integracji rodzinnej   i środowiskowej. W Sportowym Turnieju Miast i Gmin startować mogą wszyscy mieszkańcy gminy, osoby dorosłe, przedszkolaki, uczniowie szkół,  pracownicy itp. Warunkiem zaliczenia uczestnictwa  w Turnieju jest czynny udział w imprezie sportowo-rekreacyjnej zorganizowanej w okresie od  26 maja do 1 czerwca.

 Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem VIII  Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Więcej informacji na stronie Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich www.federacja.com.pl

Regulamin

ZGLOSZENIE

KALENDARZ IMPREZ

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »