Laur Marszałka dla Pani Elżbiety Kaczorek

Szczupak z Orzyca, w wykonaniu pani Elżbiety Kaczorek z Wymysłów, znalazł się wśród kilkudziesięciu nagrodzonych przetworów w Konkursie o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego na najlepszy produkt Mazowsza.
Celem organizowanego już po raz dziewiąty konkursu jest promocja najlepszej, najzdrowszej, najsmaczniejszej, a także tradycyjnej żywności wytwarzanej na Mazowszu. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko producentów indywidualnych, ale i przedsiębiorców produkujących żywność z przeznaczeniem na sprzedaż rynkową. Jury konkursowe miało duży problem z wyborem najlepszych przysmaków, wśród których znalazły się wyroby piekarnicze cukiernicze, przetwory mięsne i produkty pochodzenia zwierzęcego, przetwory owocowe i warzywne oraz produkty pochodzenia roślinnego, produkty mleczarskie, rybne, miody i napoje. Tegoroczna edycja była na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie dania cechowała przede wszystkim wysoka jakość, tradycyjne składniki, a także oryginalność.
Pani Elżbiecie serdecznie gratulujemy, życząc jeszcze wielu pomysłów na niezwykłe, zdrowe i smaczne produkty.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »