Przygoda w parku linowym

W dniu 23 maja 2016 r. przedszkolaki z Drążdżewa wybrały się na długo wyczekiwaną przygodę w Parku Linowym „Gibon” w Przasnyszu. Już na samym początku, kiedy tylko dotarliśmy na miejsce, powierzchnia i różnorodność atrakcji zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie. Większość dzieci pierwszy raz była w takim miejscu. Podczas pobytu w parku linowym przedszkolaki zostały podzielone na 4 drużyny wraz z jednym opiekunem. Pierwszą i najbardziej cieszącą się powodzeniem atrakcją było przejście przez trasę różową, która jest dostosowana dla dzieci od 3 lat i jest to trasa siatkowa. Zadanie nie było łatwe, ale dające dużo radości i poczucia satysfakcji, gdy każdy przedszkolak zakończył trasę dochodząc do mety. Na trasie można było spotkać linki, belki, linki z kładką, V belki oraz zjeżdżalnię. Drugą atrakcją była przejażdżka konikiem pod opieką profesjonalnego instruktora. Każde dziecko mogło również pogłaskać konika, czy też go nakarmić. Kolejnymi atrakcjami była ogromna trampolina, w której można było wraz ze swoimi rówieśnikami wyskakać swoją radość i cieszyć się wspólną zabawą oraz duże boisko do gry w piłkę lub do zabawy w piasku. Dzieci podczas pobytu w parku poruszały się metodą stacji, czyli kolejno każda grupa po wykonaniu zadania przechodziła do kolejnej atrakcji. Gdy dzieci wykonały wszelkie zadania i skorzystały ze wszelkich atrakcji na końcu czekało na nich ognisko. Wszyscy wspólnie zasiedliśmy sobie w altanach i częstowaliśmy się pieczonymi kiełbaskami. Było bardzo wesoło, wśród dzieci było słychać opowiadane wrażenia i przygody. Dzieci na koniec pobytu w parku linowym otrzymały pamiątkowe „Dyplomy w uznaniu za pokonanie trasy siatkowej”. Szkoda było nam opuszczać to miejsce, tym bardziej, że pogoda była taka wspaniała. Dzieci wsiadając do autokaru zapewniały, że jeszcze tu powrócą. Wycieczka dla wszystkich była niezwykłą przygodą.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »