Koncert smyczkowy z okazji Dnia Matki i Ojca

W dniu 29 maja br. w kościele pw. Św. Jana Kantego w Krasnosielcu odbył się koncert z okazji Dnia Matki i Ojca w wykonaniu kwartetu smyczkowego „The Strings”. Kwarter tworzą cztery wybitne artystki, które grają na skrzypcach, wiolonczeli i altówce. Nie ogranicza ich czas ani przestrzeń. Koncertowały już w takich krajach jak np.: Niemcy, Francja, Belgia, Hiszpania, Algeria, Emiraty Arabskie i Indie.

W niedzielne popołudnie słuchacze zostali zabrani w tajemniczy świat różnorodnej muzyki, m. in.: filmowej, klasycznej, góralskiej, czy też kultowych hitów.

Na koniec Oliwia Piórecka pięknie zaśpiewała piosenkę Violetty Villas „List do matki”.

Koncert został przyjęty z ogromnym entuzjazmem. Jego atmosfera, ogromny talent muzyków, ich niesamowita umiejętność przekazywania emocji poruszyły serca i dusze słuchaczy oraz pozwoliły także na chwilę zapomnieć o codzienności.

Głównym organizatorem wydarzenia był Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński, który podziękował zgromadzonym za przybycie i złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim rodzicom z okazji ich święta.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »