„Dzieci dzieciom”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w dniu 1 czerwca br. grupa uczniów z klas I – III pod kierunkiem p. Anny Kardaś przygotowała i zaprezentowała program „Dzieci dzieciom”. Uczniowie przedstawili dwa tańce nowoczesne oraz kilka piosenek dedykując je wszystkim zgromadzonym w sali gimnastycznej dzieciom (małym, większym i całkiem dużym). Wśród piosenek znalazły się między innymi: „Smak i zapach pomarańczy”, „Dni, których nie znamy”, „Mała smutna królewna”, „Zabiorę brata”, „Sto uśmiechów na minutę”. Występujących nagrodzono gromkimi brawami.

Po zakończonym występie p. Anna Kardaś złożyła wszystkim dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta i zaprosiła na lody ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krasnosielcu.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »