Przedszkolaki z wizytą w Urzędzie Gminy Krasnosielc

W dniu 30 maja br. Urząd Gminy Krasnosielc odwiedziła liczna grupka przedszkolaków z Krasnosielca pod opieką dyrektor Anny Godlewskiej oraz pani Iwony Szczepańskiej. Pobyt w urzędzie rozpoczął się od wizyty w sali konferencyjnej, gdzie uroczyście przedszkolaków przywitał Wójt Gminy Paweł Ruszczyński, Sekretarz Gminy Grażyna Rogala oraz Radni z Komisji Oświatowej, którzy zapoznali dzieci z pracą urzędu. Maluchy chętnie odpowiadały na pytania, a na koniec wszystkie razem wyrecytowały wierszyk Władysława Bełzy „Katechizm polskiego dziecka”. W trakcie zwiedzania urzędowych pokoi, największą atrakcją dla dzieci okazała się możliwość posiedzenia za biurkiem, za którym codziennie pracuje Wójt Gminy. Kto wie, może w przyszłości któryś z przedszkolaków zostanie włodarzem Gminy Krasnosielc?
Na pamiątkę spotkania wszystkie maluchy otrzymały upominki, a Wójt, Sekretarz oraz Radni
w ramach podziękowania za miłe przyjęcie i poświęcony czas od swoich gości otrzymali piękne kwiaty.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »